MODERN KÖY EVİ – BETONERME EV – AHŞAP EV – YAZLIK EV – TAŞ EV YAPIM İNŞAAT İŞLERİ

Eski köy evlerin de yaşamak artık çok hale gelmiştir. Kerpiç malzemeden yapılan evlere her sene tadilat yapılması gerekmektedir. Her yıl yapılan tadilat masrafı yeni yapılacak ev kadar çıkmaktadır. Depreme dayanıklı modern yapılarda köy evleri inşa etmekteyiz.

Köy de yaşayan insanlarımıza uygun evler üretmekteyiz. Köy halkının ihtiyaçlarını bilmekteyiz yani yapılacak olan binalarımızı bu doğrultu da yapmaktayız. Daha sonradan yapılacak eksik kısım kalmadan anahtar teslim olarak evleri bitirip teslim etmekteyiz.

Yeni yapılacak köy evleri genel olarak 2 katlı yapılmaktadır. Alt kat traktör ve tarım aletleri için garaj olarak kullanılmakta, üst kat ise 3+1 daire şeklinde yapılmaktadır. Dış cephesi ısı yalıtımlı olarak yapılmaktadır. Binanın üstü isteğe bağlı olarak ister teras olarak, istenirse kiremit veya sandviç panel çatı yapılmaktadır.

İnşaatın yapımında temel ve çatı izolasyonu çok önemlidir. Bu konulara ekstra hassasiyet göstermekteyiz. Binanın içi ve dışı yapımında en son teknoloji ürünler kullanılmaktadır. Kırsal kesimlerde rüzgar, soğuk ve sıcak havalar daha etkili olduğundan daire yalıtımlarımızı yönetmeliklere uygun şekilde yapılmaktadır.

Bizler bir İnşaat firması olarak müşterilerimize en iyi tasarımlarda evler üretmek için çaba sarf etmekleyiz. Modern köy evleri inşa etmekteyiz. Yazlık köy evi, ahşap köy evi, betonarme köy evi, taş köy evlerini uzman ekibimiz tarafından yüksek kaliteli işçilik ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

İnşaat konusunda 20 yıllık bir tecrübemiz ile çok deneyimli mimarlarımız ile sizlere uygun yaşam alanları oluşturuyoruz.

KRALLAR YAPI İNŞAAT olarak neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi biliyoruz, çalışmalarımızı o şekilde yapıyoruz.

Köy Evi İnşaat Projeleri

    • Köyünüz de kendinize ait bir ev mi yaptırmak istiyor sunuz ?
    • O zaman doğru yerdesiniz.
    • İhtiyaçlarınızı çok iyi biliyoruz.
    • Yaşam tarzınıza uygun modern betonarme ev imal ediyoruz.
    • Uygun fiyat avantajlarından faydalanmak isterseniz bir telefon kadar yakınız.

Köyler gibi kırsal kesimler de genelde 2 katlı betonarme ev kullanımı uygun olduğundan tercih edilmektedir. 2 katlı betonarme ev maliyetini hesaplarken tüm ayrıntıları gözden kaçırmadan detaylı bir şekilde eksiksiz hesaplanması gerekmektedir. Köy evi projeleri hazırlarken kullanımı rahat konforlu

yapılar yapmak için işinde profesyonel deneyimli mimar ve mühendislerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Köy evi projeleri üretmekte elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz. Anahtar teslim ev yapan firmalar arasında ilk sıralarda gelerek kendimizi kanıtlamış olmanın gururunu yaşamaktayız. Anahtar teslim ev yapan firmalar günümüzde az sayıdadır. Tüm işlerin tek elden çıkması işçilik kalitesini de artıracaktır. Köy evi yapımı aşamalardan oluşmaktadır. Köy evi yapımında zemin etütü yapılması sağlam bir temel üzerine bina yapılması gerekmektedir. Köy evi yapımında 1. sınıf malzeme kullanılması zorlu hava şartlarında daha iyi bir konfor sağlayacaktır. Köy evi maliyeti hesaplaması yaparken tüm bu unsurları göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Köy evi maliyeti hesaplaması yaparken ne çok bütçeyi zorlamak ne de çok ucuza kaçmamak gerekir.

Köy evi maliyet hesaplaması neye ihtiyaç var ise o şekilde bir hesaplama yapılması lazımdır. Kırsal alanlarda en çok tercih edilen ev sistemi betonarme ev modelleridir. Betonarme ev modelleri hem daha korunaklı hem de zorlu hava şartlarına daha koruyucudur. Köy evi projelerinde en çok tercih edilen modeldir.

Betonarme köy evi yapımın da yaşam tarzınıza en uygun şekilde projelendirip hayata geçiriyoruz.

Taş Ev Projeleri

İstediğiniz tarz ve modelde en güzel mimari çalışma ile işinde uzman ekipler tarafından hayalini kurduğunuz taş evleri sizler için inşa ediyoruz. Taş ev mimari projelerinde kendini kanıtlamış firmalar ile çalışmak size her zaman önde olma fırsatı sağlayacaktır. Taş ev maliyetlerinde isteğinize en uygun fiyatlandırmayı yapıyoruz.