KRALLAR YAPI İNŞAAT
FİRMAMIZ HAKKINDA

Krallar Yapı İnşaat, 1990 yılından günümüze çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren anlayışı ile müşterilerinin hizmetindedir.Krallar Yapı İnşaat, fonksiyonelliği, estetiği ve prestiji harmanlayan, iç tasarım anlayışını konularına yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini daima hedeflemiştir. Başarılarını sürekli kılmak ve uzun vadeye taşımayı öncelikli hedef olarak seçen Krallar Yapı İnşaat, zaman içerisinde bu yolda gerekli olan değişime hızla ayak uydurmuş ve başarılarını daim kılmıştır. Koşullar ne olursa olsun, bundan sonra kaliteli ürün ve hizmet politikasından, dürüst kimliğinden ve ilklerinden taviz vermeyecek, müşteri memnuniyetini daima esas alacaktır. Bugün inşaat sektöründe haklı bir güvene sahip olan Krallar Yapı İnşaat, gerek mimari tasarımda gerek inşaat sektöründe uluslararası standartları yakalamış, diğer yandan da Türk insanının yaşam, örf ve adetlerine yönelik çalışmayı başarmış, insanların yaşamdan zevk alacakları alanları yapmayı tercih etmiştir.

Krallar Yapı İnşaatın amacı, bugün olduğu gibi gelecekte de örnek yaşam alanları oluşturmak ve bu konuda Manisa’nın lideri olmaktır. İnşaat sektöründe bizi seçtiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız. İnşaat sektörü kalkınmanın yapıtaşlarından biridir. Üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılarında başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Krallar Yapı İnşaat tüm bireylerince kaliteli bir yaşam biçimi olarak benimseyerek müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada, istenilenden daha iyi kalitede, daha ekonomik, daha hızlı ve her defasında yanıt vermek prensibini kalite politikası olarak benimsemiştir.

  • 32 Yılın İnşaat Deneyimi

  • Yüzlerce Tamamlanmış Proje

  • Yüksek Kaliteli İşçilik

  • Müşteri Memnuniyeti

Adem Kıral
CEO & Kurucu

Sürekli Kendini Yenileyen, Modern Binalar Üreten, En Son Teknolojiyi Takip Eden Krallar Yapı İnşaat Sizlere Hizmet Vermekten Gurur Duyar

Şirket Kuruluş Hikayesi

1990 yılında küçük ev tadilatları yaparak işe başlayan şirketimiz her geçen gün kendini yenileyerek ve zamanın getirdiği yeniliklere ayak uydurarak büyümesini sağlamıştır. Bu günlere gelmemizde katkısı olan tüm çalışanlarımız ve müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Yeni Nesil Yaşam Alanları Ekolojik & Yapılar!

Doğanın dengesini bozmadan tamamen naturel, insana huzur veren ekeolojik evler inşaa ediyoruz.

Uzmanlarımız
EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

785

01. Proje Tasarımı

1541

02. Mutlu Müşteriler

650

03. Tamamlanmış Projeler

245

04. Nitelikli Personel
Değerlerimiz
TEMEL PRENSİPLER
İş Güvenliği

Maksimum iş güvenliği sağlıyoruz. İnsan sağlığına çok önem veriyoruz. Önce İnsan Diyoruz.

Yenilik

Sürekli yenilik arayışı içindeyiz. En son teknolojiyi yakından takip edip projelerimizde kullanıyoruz.

Kalite

İşlerimizde maksimum malzeme ve işçilik kalitesi ile çalışıyoruz. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti

Güvenilir

32 yıllık tecrübemiz, müşterilerimize karşı daima şeffaf ve güvenilir olmanın bir eseridir.

Strateji

Stratejik radikal kararlar alıp risk faktörlerini de gözeterek iş yapabilmek başarıya giden yoldur.

İstihdam Oluşturma

Şirketimize değer katacak kendini geliştirmiş tecrübeli iş arkadaşlarımız ile en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Tanıtım Videosu

Şirketimiz Hakkında Kısa Tanıtım Video

Krallar Yapı İnşaat 1990 Yılından Günümüze Sayısız Projelere İmza Atmıştır.

Şirketimizin Değerlendirmeleri

Ekip Değerlendirmeleri