Tadilat ve Dekorasyon

Ev veya iş yerleri, düzenli olarak tadilat hizmeti ile yenilenmelidir. Aksi durumda tesisattan kaynaklı sorunlar bir süre sonra yüksek masraflara neden olacaktır. İzmir tadilat yapan firmalar arasında bizler Krallar grup olarak sizlere bu konuda gerekli hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan projeler sayesinde, hayallerinizi süsleyen tasarımları uzman ekiplerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Ev Tadilat ve Dekorasyon

Birbiriyle bağlantılı odalardan oluşan evler, sistematik bir yapı bütünüdür. Ev içerisinde bulunan her bir oda, gerekli bakım ve onarım hizmetlerinden geçmek zorundadır. Krallar Group olarak ev tadilat ve dekorasyon konusunda sunduğumuz hizmetler şunlar:

 

 1. Mutfak dekorasyonu ve tadilatı
 2. Banyo tadilatı ve dekorasyonu
 3. Salon tadilat ve dekorasyonu
 4. Komple ev tadilatı
 5. Villa tadilat ve dekorasyonu

Yukarıda yer verdiğimiz tadilat ve dekorasyon hizmetleri, farklı alanlarda uzman ekiplerin koordineli çalışması sonucu profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Manisa tadilat yapan firmalar arasında bizler, iç mimari proje çizimleri doğrultusunda isteklerinize uyan tasarım ve tadilat hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Manisa tadilat yapan firmalar arasında kaliteli ve yaratıcı çözümler arıyorsanız bizden yardım alabilirsiniz.

İzmir Tadilat Yapan Firmalar

Tadilat ve dekorasyon firmaları arasında yer alan Krallar Group olarak bizler, tadilat hizmetlerinde tüm yanınızdayız. Tadilattan önce sizlerin görüşlerini almakta ve buna bağlı olarak tadilat proje çizimi işlemini başlatmaktayız. Bu projeyi sizlerin onayından sonra hızlı ve profesyonel bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Süreç boyunca merak ettiğiniz tüm sorular için bizden danışmanlık desteği alabilirsiniz.

Tadilat hizmeti sunarken yukarıda bahsettiğimiz tadilat projesine göre ilk adımda mevcut eşyaları söküyoruz. Bu aşamadan sonra, evin içi tadilata hazır hale gelmektedir. Daha sonrasında elektrik ve su tesisatını elden geçirerek tüm aksaklıklara çözümler üretiyoruz. Akabinde yenilenmesi gereken fayans, dolap, kapı ve pencere gibi unsurları modern çözümlerden faydalanarak revize ediyoruz. Gerekli hallerde dış cephe mantolama ve çatı izolasyon hizmetlerini icra ediyoruz. İzmir tadilat yapan firmalar içerisinde bizler, bu hizmetleri sizlerin onayı ile beraber gerçekleştiriyoruz.

Manisa Tadilat Yapan Firmalar

Krallar Group olarak, Manisa tadilat yapan firmalar arasında sizlere tüm yasal çerçevelere uygun bir şekilde tadilat ve dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken hayal gücümüzü ve ihtiyaçlarınızı harmanlıyoruz. Bu sayede hayal ettiğiniz ev veya iş yeri iç dizaynına kısa bir süre içerisinde uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon Fiyatları

İzmir tadilat yapan firmalar arasında Krallar Group olarak tadilat ve dekorasyon fiyatları konusunda uygun çözümler üretmekteyiz. Tadilat ve dekorasyon fiyatları konusunda net bir bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede projeye özel bir fiyat teklifi sunmaktayız. Sunduğumuz sabit fiyat garantisi sayesinde hizmet öncesi tadilat ve dekorasyon maliyeti konusunda aklınızda soru işareti kalmamaktadır. Onay verdikten sonra yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanarak süreci takip etmektir. Arka planda bizler alanında uzman ekibimizle beraber gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Anahtar Teslim Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti

Krallar Group olarak, İzmir ve Manisa tadilat ve dekorasyon işlerinde sizlere anahtar teslim tadilat çözümleri sunmaktayız. Bu çözümler içerisinde;

Ev, daire ve villa anahtar teslim tadilat,

  1. İş yeri tadilatı,
  2. Mutfak, banyo ve salon tadilatı,
  3. Çatı işleri,
  4. Boya ve badana işleri,
  5. Su, doğalgaz ve elektrik tesisatı işleri ve
  6. Alçı sıva, alçıpan duvar bölme ve asma tavan işleri gibi hizmetler yer almaktadır.

Sunduğumuz tadilat ve dekorasyon hizmetleri içerisinde aynı zamanda dayanıklı malzemeler kullanarak;

  1. Dış cephe mantolama,
  2. Çatı izolasyon,
  3. Fayans seramik işleri ve benzeri gibi hizmetler de yer almaktadır.

Manisa tadilat yapan firmalar arasında bizler büyük bir farka sahibiz. Çünkü işimizi severek yapıyor ve tüm konularda kaliteden ödün vermiyoruz. Eğer Manisa ve İzmir anahtar teslim tadilat ve dekorasyon hizmetleri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hayallerinizi süsleyen tasarımlar için ilk adımı atabilirsiniz.

Tadilat ve Dekorasyon İşlerinizde  Profesyonel Hizmet
İletişim Bilgileri

Tadilat ve dekorasyon işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın Sizi Arayalım