Panel Çit Montaj

Panel Çit Montaj işlemi profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir. İşinde uzman olamayanlar tarafından uygulama yapılması halinde maliyeti çok yükseltecek unsurlar meydana gelmektedir. Dayanıklı ve ekonomik çözümler arasında yer alan panel çitler, hemen hemen her yerde kullanılabilmektedir. Özellikle kurumsal binalarda, yazlıklarda ve müstakil evlerde panel çit tercih edilmektedir. Çünkü Panel Çit Montaj açısından da kolaylık sunar ve iyi bir koruma sağlar.

Krallar Group olarak panel çit montaj konusunda 30 yılı aşkın deneyimimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu nedenle panel çit montaj hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bize sorabilirsiniz.

Panel Çit Montaj Nasıl Yapılır?

Sınır belirleyen ve çevre güvenliğini sağlayan panel çitler, özellikle bahçe ve tarla gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Doğal görünüm sunan ve dayanıklı yapıya sahip olan panel çitlerin montajı ise bir kadar ustalık gerektirir. Zira simetrik görünümü korumak amacıyla panel çit montajı yapmadan önce bazı detayların üzerinde durmak gerekir.

Panel çit montajında toprağın üzerine beton dökülerek sabitleme işlemi yapılır. Bu işlemle beraber yapının dayanıklı olması amaçlanır. Sabitleme işleminden sonra çit panelleri kelepçe ve klips ile monte edilir. Duruma göre üst sıralarda jiletli tel kullanılabilir. Bu durumda yabancı kişiler çit üzerinden atlayamazlar.

Panel Çit Tel Örgü Arasındaki Farklar Nelerdir?

Tel örgü ile panel çit arasında güvenlik açısından büyük bir fark bulunmamaktadır. Aralarındaki temel farklar ise şöyle sıralanabilir:

  1. Panel çit, standart olarak yeşil renge sahiptir. Bu açıdan doğal bir görünüm sunar ve peyzaja uyumludur.
  2. Tel örgü daha sade bir görünüme sahiptir. Bu nedenle dekorasyonun geri planda olduğu yerlerde tercih edilir.
  3. Panel çit yapısı gereği uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir çözümdür. Kullanım alanı daha geniştir ve taşıma konusunda daha kolay seçenekler sunar.
  4. Tel örgü geniş alanları çevrelemek amacıyla kullanıldığında ekonomik bir çözüm sunar. Özellikle bahçe, arsa, çiftlik ve benzeri alanlarda tel örgü daha sık tercih edilmektedir.

Dayanıklı mı?

Yapısı gereği panel çit oldukça dayanıklı bir tercihtir. Bu nedenle tüm zemin türlerinde panel çit tercih edilmektedir. Özellikle beton zemin üzerinde panel çitlerin kullanımı okullarda ve çeşitli kurum binalarında yaygındır. Standart olarak yeşil renge sahip olan panel çitler, isteğe göre farklı renklerde de üretilebilir.

Panel çitler dayanıklı oldukları kadar taşınabilirdir de. Bu nedenle montaj ekibinden alınacak destek sayesinde panel çiti söktürebilir ve taşıtabilirsiniz. Elbette panel çit montaj yapan ekipler dışında bireysel müdahaleler istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle sökme ve taşıma konusunda uzman ellerden destek almak gerekir.

Ölçüleri

Ölçüleri iyi hesaplamak gerekir. Bu açıdan bakıldığında panel çit ölçülerinin standart olduğunu söyleyebiliriz. Yükseklik olarak 50 cm ile 200 cm arasında değişen ölçüler söz konusudur. Elbette yükseklik konusunda ihtiyaca uygun bir şekilde ekleme yapılabilir. Bunlara ek olarak göz aralığı, tel kalınlığı ve profil ölçüleri de farklı değerlere sahip olabilir. Bu değerler, panel çitin dayanıklılığını da belirler.

Panelin uzunluğu, ihtiyaç duyulan alanın büyüklüğüne göre önceden hesap edilmelidir. Bu nedenle keşif yapmak gerekir. Talep doğrusunda özel renkte ve boyutta panel çit işlemi gerçekleştirilebilir.

Maliyeti Nedir?

Elbette panel çit fiyatları konusunda farklılıklar söz konusudur. Bu farklılığın esas nedeni, panel çitlerin ölçülerindeki farklılıktır. Bu nedenle ihtiyacınıza uygun panel çit konusunda bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu sayede güncel fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Eğer panel çit fiyatları konusunda şimdi bilgi almak istiyorsanız, bizi arayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinde yer alan İletişim sayfası üzerinden tüm iletişim kanallarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Krallar Group olarak 30 yılı aşkın deneyimimizle sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

                        Panel Çit Montaj Hizmetlerimiz İçin Krallar Group İletişime Geçmeniz Yeterlidir. WhapsApp
İletişim Bilgileri

Panel Çit Montaj İşlerinizde Krallar Group İle İletişime Geçebilirsiniz

Bize Yazın Sizi Arayalım