Mobilya İmalat

Her tasarım fikrine uygun Mobilya İmalat , uzmanlık gerektiren bir iştir. Çünkü mobilya imalat söz konusu olduğunda hem isteklerin net olarak tespit edilmesi gerekir hem de el becerisinin üst seviyede olması şarttır.

Bu doğrultuda bizler Krallar Group olarak;

  1. Mutfak dolabı,
  2. Oda kapıları,
  3. Gardırop ve benzeri mobilya yapımı konusunda sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.

İsteğe Göre Mobilya İmalat

Mobilya üretimi konusunda pek çok faktöre dikkat etmek gerekir. Bunların başında malzeme kalitesi gelmektedir. Çünkü malzemenin kalitesiz olması, mobilyanın konforsuz olmasına neden olur.

Mobilya yapımında bir diğer faktör ise el becerisidir. Çünkü özel mobilya yaptırmak isteyenlerin bilmesi gereken şey, isteğe uygun mobilya yapımının ustalık gerektirdiğidir. Aksi taktirde ufak bir hata, emeklerin boşa gitmesi demektir. Manisa mobilya yapan firmalar içerisinde bizler, usta işi ve isteğe göre mobilya üretimi hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti verirken hem uygun fiyat politikası izliyor hem de en kaliteli malzemelerden yararlanıyoruz.

Bu sayede isteğe özgü mobilya üretimi konusunda herhangi bir pürüz meydana gelmemektedir.

Ölçüye Göre Mobilya İmalatı

Mutfak dolabı ve gardırop gibi eşyalar, ölçüye özel olarak üretilmektedir. Mutfağın boyutuna göre optimal düzeyde imal edilen mobilyalar, evinizle tam uyum yakalar. Özellikle gardıropların gereğinden büyük olması, odada hareket alanını kısıtlar. Gereğinden küçük gardırop ise kıyafetlerin sığmamasına neden olacaktır. Sözün özü, ölçüye göre mobilya yapımı sayesinde tam olarak aradığınız eşyalara kavuşabilirsiniz.

Mutfak dolabı ve gardırop dışında oda kapılarının da istenilen ölçüye uygun olması gerekmektedir. Tüm kapı modellerinde iki kriterden birisi uygun ölçüye sahip olmasıdır.

Bir diğer kriter ise oda kapılarının kaliteli malzemeden imal edilmiş olmasıdır. Bu iki kriter sağlanmadığı taktirde oda kapılarının kullanım ömrü ve konfor düzeyi büyük oranda düşecektir. Bizler İzmir mobilya yapan firmalar içerisinde bu iki kritere büyük bir titizlikle yaklaşmaktayız.

Dekoratif Mobilya Yapımı

Mobilya üretimi konusunda bir diğer vazgeçilmez kriter ise dekoratif olmasıdır. İmal edilecek mobilya, evin genel ambiyansı ile uyumlu olmalıdır. Bu konuda devreye renkler ve zevkler girmektedir. Elbette bu konuda uzman bir firma ile çalışmanız durumunda isteğine uygun mobilyalara kavuşabilirsiniz.

Manisa mobilya yapan firmalar içerisinde bizler, müşterilerimizin zevklerine hitap eden mobilya yapımı konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz. Sayısız referansımız ile devam ettiğimiz bu yolda size de hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Mobilya İmalat Fiyatları Ne Kadar?

Elbette mobilya yapımı fiyatları konusunda yukarıda bahsettiğimiz kriterler etkilidir. Bu nedenle kriterleri tam olarak tespit edebilmemiz adına bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu sayede hem zevklerinize hem de ölçülere göre mobilya yapımı konusunda sizlere hizmet verebiliriz.

Mobilya yapımı fiyatları konusunda net ve güncel bilgiler almak adına bizlerle iletişime geçmeniz ve gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda keşif yaparak ölçü konusunda değerler almamız gerekebilmektedir. Bu nedenle sipariş üzerine mobilya yapımında iletişimin önemi çok yüksektir.

Mutfak dolabı, oda kapıları ve gardırop gibi mobilyalar konusunda 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Manisa mobilya yapan firmalar içerisinde bizden alacağınız destek sayesinde uzun ömürlü ve dekoratif mobilyalara sahip olabilirsiniz.

İzmir mobilya yapan firmalar içerisinde Krallar Group olarak kapımız sizlere her daim açıktır. Şimdi bizi arayabilir ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu sayede ustalarımız gerekli bilgilendirmeyi sizlere yapacaktır. Karşılıklı anlaşma sonucunda istediğiniz ölçülere ve tasarıma sahip mobilyanıza kısa bir süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaralarımız üzerinden dilerseniz de ofisimize gelerek mobilya yapımı konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

                                                  Mobilya İhtiyaçlarınız İçin  Krallar Group İle İletişime Geçebilirsiniz. WhatsApp
İletişim Bilgileri

Mobilya İşleriniz İçin Krallar Group İle İletişime Geçebilirsiniz.

Bize Yazın Sizi Arayalım