Alçıpan Ters Tavan

Yangına dayanıklı ve dekoratif alçıpan ters tavan, elektrik tesisatının zahmetsiz bir biçimde döşenmesini sağlar. İç mekan tavanlarda tercih edilen bu sistem, mekan dekorasyonunu sağladığı gibi ısı yalıtım amacıyla da kullanılmaktadır. Bu nedenle ortama daha modern bir hava katmak isteyenler, alçıpan ters tavan tercih edebilir. Manisa alçıpan ters tavan yapan firmalar içerisinde bizler, bu konuda 30 yılı aşkın deneyimimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Alçıpan Ters Tavan Avantajları Nelerdir?
Bu avantajları tek tek sıralayalım:
  1. İç mekan tasarımına modern bir görünüm kazandırır.
  2. Yalıtım konusunda başarılı sonuçlar verir.
  3. Dekoratif açıdan geniş modellere sahiptir.
  4. Havalandırma ve aydınlatma sistemleriyle uyum içerisinde görünüm sunar.
  5. Kolay temizli imkanı sunar.
  6. Akustik anlamda yalıtım sağlar.
  7. Kolay bir şekilde monte ve demonte edilmektedir.
  8. İç mekana derinlik katar. Bu sayede şık bir ortam elde etmenizi sağlar.
Görüldüğü üzere alçıpan ters tavan uygulamaları hem geniş bir seçenek sunar hem de modernite kazandırır. Eğer daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız Manisa alçıpan yapan firmalar içerisinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Alçıpan Işık Bandı Yapımı
Son zamanlarda popüler olan aydınlatma sistemlerinden birisi de ışık bandıdır. Profillerin tavana montajı sonrasında profillere vidalama suretiyle alçı sıva yapılır. Bu sayede hem dekoratif bir görüntü elde edilir hem de çeşitli led ışıklarla istenilen aydınlatma görünümü elde edilmektedir. Işık bandı, yaşam alanında ışığın insanın gözünü alması sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle gizli ışık bandı uygulaması konusunda bizden destek alarak estetik ve ferah bir iç mekan görünümüne kavuşabilirsiniz. İzmir alçıpan tavan yapan firmalar içerisinde bizler, bu konuda sizlere ustalık gerektiren hizmet sağlamaktayız.
Alçıpan Ters Tavan Modelleri
Asma tavan olarak da bilinen alçıpan ters tavan uygulaması, çeşitli modellere sahiptir. Bu modeller arasında petek asma tavan, vektörel asma tavan, keropan alçı panel ve renkli alç panel gibi modeller yer almaktadır. Ters tavan modelleri seçimi konusunda en büyük faktör, kullanıcı tercihidir.
Ters Tavan Fiyatları
Krallar Group olarak bizler, uygun fiyatlı ve dayanıklı seçeneklerle alçıpan ters tavan konusunda sizlere destek sağlamaktayız. Bu nedenle İzmir alçıpan tavan yapan firmalar içerisinde ayrı bir yere sahibiz. Sayısız referansımız arasında sizleri de görmek isteriz. Bu nedenle ters tavan fiyatları konusunda sizlere detaylı bilgiler verebilmemiz adına bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Alçıpan tavan fiyatları konusunda net ve güncel bilgi verebilmemiz adına ihtiyacınızı net olarak bilmemiz gerekmektedir. Zira hangi üründen ne kadar adet ihtiyacınız olduğunu ancak iletişim sonrasında öğrenebiliriz. Bu sayede hesaplama yaparak net bir fiyat teklifi sunabiliriz.
Ters Tavan Uygulaması Nasıl Yapılır?
Manisa alçıpan tavan yapan firmalar içerisinde 30 yılın üzerindeki deneyimimiz sayesinde bu konuda uzman desteği sunmaktayız. Titiz ve disiplinli çalışma sonucunda istenilen modelde ters tavan uygulamasını hızlı bir şekilde uygulamaktayız. Bu konuda uzman kadromuz ile beraber hatasız bir şekilde montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Hizmet öncesinde, sırasında ve sonrasında her zaman müşteri görüşlerine değer veriyoruz. Bu nedenle dilediğiniz an çekinmeden bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Manisa alçıpan tavan yapan firmalar içerisinde Krallar Group olarak aklınıza takılan her türlü soruyu tüm detaylarıyla yanıtlamak için sabırsızlanıyoruz. Alçıpan tavan, ışık bandı, alçıpan duvar bölme, led tavan, tv ünitesi, dekoratif tavan, banyo ve wc tavanları, karolem tavan montajı, clip in tavan montajı, alçı sıva, saten sıva, boya, tadilat ve dekorasyon  işlerinizi Manisa ve İzmir İli ve ilçelerinde yapmaktayız. Profesyonel hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
                                                                                       Krallar Yapı İnşaat Uzman Ekibi İle Profesyonel Çözümler Sunar.
İletişim Bilgileri

Alçıpan tavan, duvar, led tavan, tavan dekorasyon, ışık bandı, alçıpan bölme, banyo ve wc karolem ve clip in tavan, tv ünitesi, alçı sıva, saten sıva, boya ve tadilat işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın Sizi Arayalım